جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی , طراحی جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد در تالار عروسی چه ویژگی های باید داشته باشد؟ : یکی از زیباترین قسمت های که در هر تالاری وجود دارد طراحی جایگاه عروس و داماد می باشد. این بخش ، جز قسمت های می باشد که مهمانان زیاد به آن توجه می کنند.پس باید طراحی این قسمت ها اهمیت خاصی در زیبایی آنها داشته است. علاوه بر آن جایگاه عروس و داماد در فیلم عروسی نیز مهم می باشد.

 

جایگاه عروس و داماد

 

رنگ جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد باید رنگ زیبایی داشته باشد. بهتر است برای این قسمت از رنگ های استفاده شود که با رنگ های بخش های دیگر سالن متفاوت باشد. تفاوت رنگ موجب می شود که مهمانان این قسمت را بیشتر ببنید. البته در زمان طراحی باید از رنگ های روشنی استفاده کنیم. مثلا بیشتر در این قسمت ها از رنگ بنفش استفاده می نمایند. البته انتخاب رنگ وطرح جایگاه به سلیقه ی عروس و دامادها بستگی دارد ولی بیشتر زوج های جوان بنفش انتخاب می کنند.

 

نورپردازی مکان عروس و داماد

استفاده از نورپردازی به عنوان دومین قسمتی است که برای طراحی جایگاه عروس و داماد باید به آن توجه کرد. یکی از بهترین گزینه های که برای تزئین جایگاه عروس و داماد استفاده می شود نورپردازی به صورت مخفی می باشد. در صورتی که جایگاه رنگی باشد لازم است از نورهای سفید استفاده کرد.نباید بیش از اندازه جایگاه عروس و داماد را با نورهای رنگی تزئین کنیم بلکه باید نورپردازی باید با رنگ جایگاه تناسب داشته باشد.

استفاده گل آرایی جایگاه

گل آرایی از مواردی است که به زیبایی جایگاه عروس و داماد کمک می کند. اگر از گل های استفاده کنیم که با جایگاه همخوانی داشته باشد می تواند آن را زیباتر جلوه دهد. البته گاهی برخی از افراد خوش ذوق از گل های کریستالی استفاده می کنند که می توانند سبب منعکس شدن نور شوند و آن جایگاه را زیباتر کنند.

ساخت کلبه عروس

کلبه عروس یک اتاق کوچک می باشد که در قسمت جایگاه عروس و داماد ساخته میشود و آن را معمولا با ساتن و پارچه های حریز تزئین می کنند . در این کلبه مبلمان عروس و داماد قرار گرفته می شود. البته این کلبه نباید زیادی از حد مرتفع باشد. برای ارتفاع کلبه عروس نهایتا نباید از ۲ متر بیشتر باشد. این کلبه باید زیادی از حد بزرگ باشد تنها باید به اندازه جایگاه عروس و داماد و همچنین کمی قسمت های اضافی در دو سمت آن داشته باشد. در درون کلبه هم باید از نورپردازی استفاده شود.

مبلمان عروس و داماد

در درون جایگاه عروس و داماد هم باید از مبل های لوکس استفاده شود البته این مبل ها باید با تزئیناتی که در جایگاه استفاده شده است همخوانی داشته باشد. اگر رنگ مبلی که در درون کلبه قرار داده می شود با تزئینات تناسب نداشته باشد از زیبایی آن خواهد کاست و آن را بیش از اندازه شلوغ جلوه دهد.

بلندی جایگاه عروس و داماد

باید جایگاه عروس و داماد کمی از فضای سالن بلند تر باشد. این ارتفاع نیاز نیست خیلی زیادتر باشد بلکه فاصله دو تا سه پله بلندتر کفایت می کند. در چنین وضعیتی عروس و داماد می توانند بر روی همه ی فضای سالن اشراف داشته باشندو فضای جشن را تماشا کنند. علاوه بر آن مهمانان می توانند به آسانی عروس و داماد را ببینند.


تلفن : ۸۸۳۷۷۴۱۱ – ۸۸۳۷۷۴۱۲

ارتباط مستقیم با مدیریت : ۰۹۱۲۷۰۹۶۸۰۳

تشریفات عروسی , تشریفات مجالس , خدمات مجالس

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *