• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

درباره ما

تشریفات عروسی > درباره ما
به سایت ما خوش آمدید

چرا ما را انتخاب کنید ؟

اجاره باغ و تالار

اجاره باغ و تالار

همیشه باغ های عروسی هستند که به عنوان بهترین باغ عروسی در تهران شناخته می شوند و زوجین نیز تمایل بیشتری به اجرا و برگزاری جشن هایشان در این باغ عروسی ها را دارند. به این دلیل که این باغ ها محیط لوکس و مجللی دارند، اما طی تجربه عروس و داماد ها پیشنهاد میکنیم حتما از گروه تشریفاتی مناسب برای برگزاری جشن هایتان استفاده کنید.

خدمات بسیار ویژه ای را در خصوص اجاره بهترین باغ های عروسی ارائه می نماید.

بیشتر بخوانید
تجهیزات مجالس

تجهیزات مجالس

کلیه خدمات و تجهیزات مجالس شامل انواع صندلی : صندلی تاشو، صندلی پشت بلند، مبل استیل، صندلی شیواری، صندلی پلیمری، صندلی چرمی، کلیه ظروف مجالس، ظروف چینی، ظروف شام، انواع شمعدان، فرش قرمز عروسی و باغ تالار،چمن مصنوعی، فرش ال ای دی LED ، تونل نور عروسی، سیستم صدا و تصویر مجالس، کف ال ای دی LED، ویدئو پروژکشن و پرده سینمایی، تلویزیون شهری و … موارد دیگر در موسسه تشریفاتی ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید
خدمات مجالس

خدمات مجالس

تشریفات عروسی و خدمات مجالس ما یکی از مجهز ترین و معتبرترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی وارائه دهنده تشریفات عروسی در تهران می‌باشد، که علاوه بر تشریفات مجالس عروسی، در زمینه خدمات مجالس برای همایش‌ها و افتتاحیه‌ها نیز نامی ماندگار از خود به‌جا گذاشته است. تشریفات مجالس فعالیت خود را با سابقه‌ای درخشان در خدمات عروسی، تشریفات مراسم نامزدی، مهمانی‌ها و همایش­ها آغاز نمود .خدمات مجالس ملل می کوشد با ارائه خدماتی بی نظیر وبا کیفیت به مشتریان خود درجایگاه بهترین تشریفات عروسی قرارگیرد .

بیشتر بخوانید

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات