• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

7 اشتباه دامادها در مراسم عروسی در تالار

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > 7 اشتباه دامادها در مراسم عروسی در تالار

قبل از اینکه بخواهید مراسم عروسی را ترتیب دهید، باید از وظایف خود به عنوان داماد آگاه باشید. از آنجایی که این شب می تواند بهترین شب زندگی شما و عروس باشد، می تواند به شبی پر از استرس و ناامیدی تبدیل شود. برای جلوگیری از این امر کافی است به توصیه های افراد باتجربه توجه کنید و از اشتباهاتی که در اکثر تازه دامادها رایج است اجتناب کنید. در این مطلب 7 اشتباه دامادها در مراسم عقد در تالار و باغ تالار را برای شما آماده کرده ایم تا با خواندن آنها ذهن شما آماده شود و بتوانید مراسم را به خوبی مدیریت کنید. با ما بمان.

اشتباهاتی که دامادها در مراسم عروسی در تالار انجام می دهند

هر فردی معمولاً جشن عروسی می گیرد و یک بار داماد می شود و بی تجربه بودنش معلوم است. اما بی تجربگی گاهی اوقات شرایط سختی را ایجاد می کند که می تواند خاطره نه چندان جالبی از عروسی شما در ذهن مهمانان و عروس ایجاد کند. با شنیدن و مطالعه بیشتر در مورد موقعیت های رایج پذیرایی عروسی می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد. برخی از دامادها فکر می کنند که پرداخت هزینه عروسی و تالار عروسی تنها وظیفه آنهاست. این باور غلط را می توان به راحتی در شما اصلاح کرد.

به بودجه خود توجه کنید

بسیاری از دامادها مجذوب زیبایی جشن عروسی می شوند و ثروت خود را برای آن خرج می کنند. بسیاری از این افراد سال ها بعد مجبور به پرداخت اقساط عروسی خود می شوند و کیفیت زندگی خود را کاهش می دهند. لازم به ذکر است که علاوه بر برگزاری یک جشن زیبا و شایسته، در دام هزینه های سنگین و بی ربط نیفتید.

فهرست دقیقی از مهمانان ارائه دهید

بارها مشاهده شده است که عدم توجه در نوشتن لیست مهمان و ارسال کارت دعوت باعث دلخوری شده است. نوشتن یک لیست و بررسی آن با اعضای خانواده می تواند تا حد زیادی این خطا را کاهش دهد. اگر قصد دارید مهمانان کمی را به مراسم دعوت کنید، سعی کنید همه را از یک طبقه دعوت کنید. به عنوان مثال دعوت از پسر عمو و عدم دعوت از پسرعمو نامناسب تلقی می شود.

اشتیاق همسرتان را از بین نبرید

گاهی ممکن است همسرتان ذوق و شوق استفاده از لباس عروس و چیزهای دیگر را داشته باشد و در مورد آنها به شما بگوید. حتی اگر خیلی به این مسائل اهمیت نمی دهید، خودتان را مشتاق جلوه دهید زیرا بی تفاوتی شما آنها را نیز دلسرد می کند. توجه داشته باشید که جشن عروسی برای دختر خانم ها بسیار مهم است، پس سعی کنید آن را برای همسرتان کمتر شیرین نکنید. این زندگی ممکن است بعد از ازدواج اتفاق بیفتد.

همچنین بخوانید : تالار عروسی تهران

به جزئیات توجه کنید

مسائلی مانند نحوه چیدمان صندلی ها و رنگ گل های سالن شاید اصلا به نظرتان نرسد اما برای همسرتان مهم هستند. فراموش نکنید که درباره این مسائل با همسرتان صحبت کنید و برای نظرات او ارزش قائل شوید. اگر برایتان جزییات هزینه دارد، با آرامش و محبت موضوع را با همسرتان در میان بگذارید و از او برای درک شما تشکر کنید.

از دعوا در روز عروسی خودداری کنید

مسائل مهم در روز عروسی آرامش شما را به هم می زند، اما از دعوا بخصوص با همسرتان بپرهیزید. چند دقیقه نفس کشیدن و تنهایی می تواند شما را به آرامش برگرداند، اما اگر بجنگید، خاطره بهترین روز زندگیتان را خراب خواهید کرد. طبیعی است که برخی از برنامه ها آن طور که می خواهید یا به موقع انجام نمی شود، فراموش نکنید که آرامش راز موفقیت و خاطره خوب عروسی است.

با اشتیاق در مراسم شرکت کنید

با اشتیاق در برنامه های مختلف عروسی مانند رقص با عروس، بریدن کیک و … شرکت کنید، شرکت نکردن و دوری شما در مراسم عروسی اصلا خوشایند نیست و این احساس را به عروس و مهمانان القا می کند که عروس را دوست ندارید. یا اینکه به زور به این مراسم آمده اید!!

به موقع به مراسم برسید

صبح کمی زودتر از خواب بیدار شوید تا تمام کارهایتان انجام شود. با دیر آمدن عروس و داماد به تالار عروسی، علاوه بر اینکه باعث خوشحالی مهمانان شما نمی شود، از جشن اصلی نیز بهره چندانی نخواهید برد. شب قبل زود بخوابید تا صبح خسته نباشید. به یاد داشته باشید، این شب به یاد ماندنی ارزش تنظیم زمان خواب خود را دارد.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات