• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

7 نکته مهم و ضروری برای رزرو سالن

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > 7 نکته مهم و ضروری برای رزرو سالن

در این مطلب 5 نکته برای رزرو سالن به شما ارائه کرده ایم. زیرا اکثر عروس و دامادها تجربه چندانی در انتخاب تالار عروسی جذاب و مناسب با ایده آل های مورد نظر خود ندارند و حتی بزرگترها نیز ممکن است این کار را انجام دهند زیرا کمتر امکان مراجعه به تالار و رزرو برای آنها وجود دارد. دانش آنها در مورد این موضوع کم است.

زمان برنامه ریزی برای عروسی فرا رسیده است و اکنون زمان انتخاب است تالار پذیرایی مناسب است. لحظه ای که ذهن شما مشغول روز مراسم می شود، یعنی باید به فکر تشکیل یک گروه حمایتی باشید. در میان تعداد زیادی از گروه های موسیقی، استودیوهای فیلمبرداری و عکاسی، سالن ها و آرایشگاه ها، این وظیفه مهم شماست که انتخاب کنید. در اینجا ما پنج پارامتر را شرح می دهیم که می توانید از آنها برای یافتن یک سالن پذیرایی مناسب استفاده کنید.

اهمیت توصیه ها

تبلیغات و تصاویر منتشر شده از انجمن ممکن است شما را از ویژگی های واقعی یک انجمن نابینا کند، اما همیشه یک راه حل کلیدی وجود دارد. جملاتی که از دهان بیرون می آید. می توانید با بستگانی که تجربه ازدواج دارند مشورت کنید و نام تعدادی از تالارهای ایده آل و دلایل انتخاب این تالار را پیشنهاد دهید. اگر نام تالار خاصی بیش از سه بار ذکر شود، احتمالا این تالار پذیرایی می تواند گزینه مناسبی باشد.

داشتن بیمه نامه و گواهینامه معتبر

وقتی با مدیریت تالار یا باغ تالار تهران صحبت می کنید، فقط دیدن عکس های زیبا نیست و چیزی بیشتر مورد نیاز خواهد بود. پس تصاویر را تار نکنید. وقتی از مدیر سالن می پرسید چند سال سابقه دارند، نباید از این نکته غافل شوید که این کار آنهاست و کم و بیش همیشه مشتری داشته اند. بنابراین شما به چیزی بیش از یک تضمین زبانی نیاز دارید. باید بیمه نامه معتبر داشته باشند تا در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده، جبران مشکل به شما داده شود.

پس هنگام رزرو باغ تالار یا تالار در تهران یا هر شهر دیگری باید تاریخچه، بیمه و گواهی معتبر آن را جویا شوید.

داشتن رزومه حرفه ای

اگر مجموعه ای به شما گفت که ما نمونه کار نداریم، حتما از این مجموعه عبور کنید. مدیریت سالن باید تصاویر قانع کننده ای را به زوجین نشان دهد که به وضوح کیفیت خدمات آنها را به شما نشان دهد. این موضوع می تواند نشان دهنده تجربه آنها در برگزاری مراسم مختلف و انعطاف پذیری آنها در رابطه با انواع مختلف باشد. البته امروزه از طریق وب سایت ها این امکان وجود دارد و می توان بررسی دقیق رزومه را اولین قدم در انتخاب تالار گفتمان دانست.

مدارک و گواهی اتحادیه تالار

انجمن های معتبر و باکیفیت با عضویت در انجمن و مراکز اعتبار سنجی به دنبال این هستند که جایگاه خود را در نظر مشتری بالاتر نشان دهند. البته در این زمینه خلأهایی وجود دارد اما همچنان می توان به آن به عنوان راهی برای اطمینان از وضعیت یک سالن نگاه کرد.

احساسات درونی خود را جدی بگیرید.
در نهایت، آنچه در پس تمام موارد فوق وجود دارد، احساس درونی شما نسبت به آن سالن است. روده خود را جدی بگیرید افرادی را که رضایت آنها برای شما مهم است را انتخاب نکنید. بلکه با دوستان صمیمی خود به سراغ این کار بروید زیرا آنها روحیه شما را به خوبی می شناسند و بدون تعارف مشکلات موجود را به شما گوشزد می کنند. در پایان هر جا که احساس کردید این سالن برای شما جذابیتی ندارد، مسیر خود را تغییر دهید و به دنبال تالار پذیرایی دیگری باشید.

یک پارکینگ اختصاصی وجود دارد

یکی از نکات و ویژگی هایی که یک تالار باید داشته باشد، داشتن پارکینگ اختصاصی برای مجموعه است تا مهمانان شما هنگام ورود به مراسم عروسی و حضور در جشن، با مشکل جای پارک خودروهای خود مواجه نشوند. از طرفی باعث آسیب فیزیکی و حتی سرقت می شود. از ماشین پیاده نشو در نهایت این مهمانان شما هستند که خاطره ای از جشن عروسی شما در ذهن خود می سازند و آن را به یاد می آورند، پس هر چه بیشتر به فکر رفاه مهمانان خود در عروسی باشید، مطمئناً خاطره ای از جشن عروسی شما خواهند داشت. لحظات شیرین و عاشقانه ای خواهد بود. هست و حتی ممکن است نقاط منفی و ضعف مراسم شما را کمتر ببینند. استفاده از این 5 نکته برای رزرو سالن می تواند انتخاب یک سالن خوب را برای شما کاری آسان کند.

بهداشت

سلامت و بهداشت یکی از مهم ترین عواملی است که باید آن را جدی بگیرید. سلامت پرسنل تالار، محیط، پخت غذا ارتباط مستقیمی با سلامت شما و مهمانانتان دارد و یک انتخاب اشتباه می تواند سلامت همه را به خطر بیندازد و یکی از مهم ترین قسمت هایی است که باید بررسی کنید.

قبل از رزرو می توانید سلامت سالن یا باغ تالار را بررسی کنید. اگر سری به سایت تالار عروسی بزنید نظرات مختلفی را مشاهده می کنید و می توانید برای رزرو بهتر تصمیم بگیرید زیرا توضیحات کامل آن تالار به همراه نظرات کاربران به شما کمک می کند.

دکوراسیون تالار، معیار زیبایی یک تالار

دکوراسیون یکی از مواردی است که در زیبایی تالار تاثیر بسزایی دارد، سالن بدون دکور با کمترین قیمت رزرو می شود و تالار هم اندازه با یک دکوراسیون صحیح و داشتن دکوری می تواند بالاترین قیمت ها را داشته باشد. روی قیمتش تاثیر داره

اما نکته مهم داشتن دکوراسیونی معقول است تا از نظر زیبایی مدرن و شیک به نظر برسد. البته جدا از هزینه که ارتباط مستقیمی با دکوراسیون دارد، می تواند سلیقه ای هم باشد.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات