• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

4 سالن تشییع جنازه در غرب تهران

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > 4 سالن تشییع جنازه در غرب تهران

مراسم خاکسپاری نیز مانند هر مراسم دیگری قوانین و اصول خاص خود را دارد. از گذشته تا کنون مردم از ملیت ها و فرهنگ های مختلف از روش های مختلفی برای برگزاری این مراسم استفاده می کردند. یک کار مشترک در بین همه این ملیت ها میزبانی از مردم برای ناهار یا شام است. از این رو در این مطلب تصمیم گرفتیم تا شما را با سالن ترحیم در غرب تهران آشنا کنیم.
اجتماع مردم بیش از هر چیز برای همدردی با بازماندگان و داغدیدگان است. در واقع ناهار یا شام بهانه ای است برای افراد غمگین که تنها نباشند و در کنار اقوام و عزیزان خود عزاداری کنند. اکثر مردم این کار را می کنند و هرکس بسته به بودجه خود جایی برای آن دارد.
شما می توانید با توجه به استانداردهای خود برای مراسم خاکسپاری آیتمی را انتخاب کنید.

تالار عمارت شمس

یکی از عمارت های خوبی که می توانید برای مراسم ترحیم آن را رزرو کنید تالار عمارت شمس است که در اشرفی اصفهانی قرار دارد. این تالار خوب در غرب تهران استانداردهای لازم را برای برگزاری مراسم دارد. این تالار پذیرایی ظرفیت پذیرش 400 مهمان را دارد.
در این سالن می توانید اوقات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید. در ادامه به ویژگی های خوب این مجموعه می پردازیم.

تالار عمارت شمس

اطلاعات بیشتر در مورد تالار شمس

دسترسی آسان

یکی از نکات مهم موقعیت مکانی این بنا سهولت دسترسی است. بنابراین شما و مهمانانتان برای سفر به این سالن ترحیم در غرب تهران مشکلی نخواهید داشت. از آنجایی که افراد حاضر در مراسم خاکسپاری طبیعتاً عزادار هستند و ممکن است حال و هوای خوبی نداشته باشند، این امکان به کمک آنها می شتابد.
زیرا مردم نمی خواهند به جایی بروند که یافتن آن سخت است یا راه دشواری برای رسیدن به آن وجود دارد.

ظاهر مناسب مجموعه برای مراسم

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به زیبایی مکان اهمیت می دهند، این عمارت این ویژگی را دارد. با توجه به سبک خصوصی به کار رفته در معماری مجموعه به خوبی نظر شما را به خود جلب می کند. لازم به ذکر است که برای طراحی آن از سبک نئوکلاسیک استفاده شده است.
برای رفاه حال میهمانان محترم یک آسانسور با ظرفیت 15 نفر نیز در نظر گرفته شده است تا افراد در هنگام جابجایی سریعتر و بهتر این کار را انجام دهند.

مقاله مرتبط: تالار تهران

سایر امکانات عمارت شمس

از دیگر امکانات خوب مجموعه می توان به اتاق مادر و کودک اشاره کرد. از آنجایی که افرادی که بچه های کوچک دارند بیشتر اذیت می شوند و بچه ها در چنین مراسمی دلزده و خسته می شوند، این فضا را ایجاد کردند. بنابراین مادران و پدران می توانند فرزندان خود را برای تفریح ​​به این اتاق ها ببرند تا بچه ها از فضای غم انگیز مراسم ختم به دور باشند.
برخی از افراد دوست دارند فضای جداگانه ای برای سرو شام زنان و مردان داشته باشند. در این مجموعه فضای جداگانه ای برای سرو غذا برای خانم ها و آقایان در نظر گرفته شده است. همچنین در این مجلس ترحیم در غرب تهران نمازخانه ای وجود دارد تا افرادی که قصد عبادت و اقامه نماز را دارند به آنجا مراجعه کنند.

تالار پذیرایی کوروش برای تشییع جنازه

دومین تالار خوب در ضلع غربی تهران برای مراسم ترحیم تالار پذیرایی کوروش است. این انجمن نیز مانند انجمن قبلی دارای استانداردهای خوب و قابل قبولی است. با برگزاری مراسم در این سالن به راحتی می توانید امور خود را به پرسنل مجرب بسپارید.

کارکنان مجموعه به بهترین نحو ممکن شما را در این مراسم همراهی می کنند تا کمبودی پیش نیاید. اگر بخواهیم به چند ویژگی خوب و مهم این انجمن اشاره کنیم، شامل مواردی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است این سالن 400 نفر ظرفیت دارد.

تالار کاخ کوروش

دارای پارکینگ اختصاصی

در هر مراسمی از عروسی گرفته تا عزاداری، داشتن پارکینگ در محل برگزاری بسیار مهم است. مهم است که مهمانان هنگام ورود به سالن وقت خود را برای یافتن جای پارک مناسب صرف نکنند. اما می توانند در اسرع وقت ماشین خود را در نزدیک ترین مکان به سالن پارک کنند.
برای برخی سالن ها مشکل یافتن پارکینگ وجود دارد و باعث آزار میهمانان می شود. همچنین برخی از افراد ممکن است نگران پارک خودرو خود در هر مکانی باشند و این باعث نگرانی و نگرانی آنها در مورد کل مراسم می شود.
تالار کوروش به عنوان تالار ترحیم در غرب تهران این امکان مهم را برای میهمانان فراهم کرده است تا دیگر نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

استفاده از صندلی های راحت برای مهمانان

یکی از ویژگی های مهمی که ممکن است از دستتان برود راحتی صندلی ها است. استفاده از صندلی های مناسب در مراسم مهم است و باعث راحتی بیشتر مهمانان می شود. اگر مهمانان شما جای مناسبی برای نشستن داشته باشند، دیرتر خسته و بی قرار می شوند.
بنابراین بهتر است از صندلی هایی استفاده کنید که برای مدت طولانی مناسب هستند. تالار کوروش نیز با استفاده از صندلی های مبله بهترین تجربه را برای مهمانان به ارمغان می آورد.

برگزاری مراسم ختم در باغ تالار سعادت

یکی دیگر از مکان های خوب برای برگزاری مراسم ترحیم، باغ تالار سعادت است که در سعادت آباد تهران قرار دارد. این تالار با کیفیت و مناسب برای برگزاری انواع مراسم از جمله جشن فارغ التحصیلی می باشد. رعایت استانداردهای مناسب و مرتبط برای برگزاری مراسم این مجموعه را به یک انتخاب تبدیل می کند. باغ تالار سعادت گنجایش 550 مهمان را دارد که رقم بسیار خوبی است.
این باغ تالار دارای دو سالن مجزا و سرپوشیده برای مراسم ترحیم در غرب تهران می باشد. اگر هوا سرد و یا در زمستان و پاییز است، می توانید مراسم خود را در هر یک از این تالارها برگزار کنید.

این انجمن بخشی از بهترین باغ تالار تهران در برگزاری مراسم هم تجربه زیادی دارند.

باغ تالار سعادت

اطلاعات بیشتر در مورد باغ سعادت

طراحی مناسب برای تشییع جنازه

این سالنی که معرفی کردیم فقط برای مراسم ترحیم نیست. بلکه آن را برای انواع دیگر مراسم رزرو می کنند. بنابراین مهم است که طرحی که در این سالن برای شما چیده می شود متناسب با نوع مراسم شما باشد. به عنوان مثال نمی توان برای همه مراسم از یک طرح مشترک و کلی در سالن استفاده کرد.
این تالار با توجه به آداب و رسومی که در مراسم خاکسپاری وجود دارد، دکور تالار را انتخاب و طراحی می کند.

سایر ویژگی های باغ سعادت

یکی دیگر از ویژگی های خوب این مجموعه داشتن منوی با کیفیت است. به طور کلی خدمات ارائه شده به مهمانان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و رضایت شما را به همراه خواهد داشت. تمامی غذاها با کیفیت مناسب سرو می شود تا مهمانان عزیز از غذا لذت ببرند.
یکی دیگر از ویژگی های مهم وجود پارکینگ مناسب برای مهمانان است. بنابراین پارک 60 خودرو یکی از مزیت های آن محسوب می شود.
در کل فضای باغ سعادت زیبایی لازم را برای برگزاری هر یک از مراسم شما دارد.

تالار بنفش طلایی برای تشییع جنازه

آخرین چیزی که می خواهیم به شما معرفی کنیم تالار بنفش طلایی در غرب تهران است. این تالار مانند سایر انجمن هایی است که به شما معرفی کرده ایم از جمله انجمن های خوبی که استاندارد لازم را دارند. می توانید مراسم تشییع خود را به پرسنل مجرب این مجموعه بسپارید تا همه چیز به خوبی انجام شود. ظرفیت این سالن 450 نفر می باشد.
این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی نیز می باشد تا مهمانان ما با مشکل پارکینگ مواجه نشوند. منوهای متنوعی در این مجموعه وجود دارد که می توانید هر کدام را که بخواهید سفارش دهید. این تالار تشییع جنازه غرب تهران در سال 1398 مفتخر به بهترین محصولات غذایی و خدمات رستورانی شده است.
منوی غذا شامل چلو زعفران، جوانه لوبیا با گوشت بره، مرغ کبابی، کباب لوکمه، فسنجان و تکه مرغ است. همچنین انواع سالاد از جمله سالاد الویه، سالاد اندونزیایی و سالاد فصل و انواع دسرها مانند میوه، شیرینی، چای و نسکافه برای پذیرایی از میهمانان موجود است.

تالار بنفش طلایی

اطلاعات بیشتر در مورد تالار بنفش طلایی

اقلام ثابت برای پذیرایی در مراسم تدفین

برای مراسم ترحیم همیشه یک سری غذاهای خاص وجود دارد که برای پذیرایی استفاده می شود. یکی از مهم ترین چیزهایی که باید داشته باشید خرما است. خرما جزء ثابت این مراسم است و از گذشته در فرهنگ ایرانیان استفاده می شده است. اگر خرما با آجیل می خواهید، می توانید از قبل به سالن بگویید که می خواهید آن را رزرو کنید تا ترتیب دهند.
حلوا از دیگر چیزهایی است که همیشه در مراسم ختم تهیه می شود. برخی آن را به صورت جداگانه می سازند یا از خارج تهیه می کنند. دیگران آن را در یک سینی بزرگ می گذارند. در مطلب فوق سالن ترحیم غرب تهران را به شما معرفی کرده ایم که طبیعتاً در صورت رزرو هر کدام از آن ها نیازی به تهیه چیز اضافی ندارید.
اما اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید تالار را رزرو نکنید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید پکیج پذیرایی برای مراسم ختم است. در چند سال اخیر این موضوع بسیار رایج شده است و افراد زیادی از این روش برای پذیرایی استفاده می کنند.

نتیجه

در این مطلب 4 تالار پذیرایی برای مراسم ترحیم در غرب تهران را به شما معرفی کرده ایم. اگرچه بسیاری از افراد ممکن است مراسم را در خانه خود برگزار کنند یا آنطور که باید از انجام آن استقبال نکنند. در هر صورت این کار به شما کمک می کند تا فشار کمتری روی شانه های خود داشته باشید. از آنجایی که تحمل این غم برای فرد غمگین به خودی خود سخت است، رزرو مکان مناسب برای پذیرایی از بار شما کاسته است.
در این شرایط، پرداختن به چنین مسائلی به تنهایی و مستقل دشوار است. به همین دلیل رزرو سالنی که تمامی امور میزبانی و پذیرایی را بر عهده دارد تا حد زیادی از فشار موضوع کاسته خواهد شد. به این نکته توجه کنید که برگزاری مراسم در تالار به معنای برگزاری مراسم خاص و عجیب و غریب نیست. می توانید یک مراسم بسیار ساده را در سالن برگزار کنید.
بنابراین اگر از طرفداران یک مراسم ساده و به دور از تجمل هستید، باز هم می توانید تالار متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید از کارکنان مجموعه بخواهید تا شما را در برگزاری هر چه ساده تر مراسم و در عین حال با بالاترین کیفیت کمک کنند. اگر جزو بستگان شخص داغدیده هستید می توانید خودتان به این موارد رسیدگی کنید و رزرو کنید.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات