• شماره موبایل
 • ایمیل : info@shabaranour.com

تشریفات بله برون در تهران

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > تشریفات بله برون در تهران
تشریفات بله برون در تهران

اگر به تازگی مراحل خواستگاری را طی کرده اید و نمی دانید برای مراسم بله برون در تهران چه کاری انجام دهید. دیگر نگران نباش! مراسم بله برون بعد از مراسم خواستگاری برای آشنایی با خانواده های عروس و داماد و تعیین تاریخ عروسی برگزار می شود.

با تغییر موقعیت جغرافیایی، آداب و رسوم این مراسم شیرین و دوست داشتنی نیز تغییر می کند; اما در اکثر استان ها خانواده عروس مسئولیت برگزاری این مراسم را بر عهده دارند و خانواده داماد برای درخواست بله عروس به خانه عروس می روند و هدایایی مانند نیشکر، ست کامل لباس و … را به عروس خانم تقدیم می کنند. .

اما امروزه مراسم بله برون در تهران و سایر استان ها در تالارها و باغ های مناسب برگزار می شود. اجاره سالن در شرق تهران کار بسیار عاقلانه ای است. زیرا این کار باعث صرفه جویی در هزینه های مراسم و ارائه بهترین خدمات به مهمانان شما می شود.

10 نکته مهم برای اجاره سالن در روند برگزاری مراسم بله برون در تهران

پیدا کردن مکان مناسب برای مراسم سال گذشته خود در تهران و سایر استان ها یکی از حیاتی ترین تصمیماتی است که می گیرید و تشخیص اینکه آیا یک مکان برای شما مناسب است یا خیر، می تواند دشوار باشد. به همین دلیل است که ما فهرستی از عوامل ضروری را که باید در انتخاب مکان عروسی خود در نظر بگیرید، جمع آوری کرده ایم. پس این بخش را از دست ندهید!

همچنین ببینید: تالار عروسی شیک در تهران رزرو تالارهای شیک برای برگزاری مجالس با ظرفیت کم

شاید در مورد مکان برگزاری مراسم بله برون در شمال تهران یا مناطق دیگر آن تصور کمی داشته باشید یا شاید هنوز چیزی در ذهنتان نداشته باشید. در هر صورت، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا محیط مناسبی را برای مهمانی مجردی خود پیدا کنید. در اینجا ده نکته ای که در انتخاب مکان برای برگزاری مراسم بله برون در تهران و سایر استان ها باید در نظر داشته باشید، آورده شده است:

 1. کجا میخوای ازدواج کنی؟

اول از همه، شما باید مکان جشن مجردی خود را محدود کنید. آیا به دنبال یک مراسم شیک در شهر و مکانی مدرن هستید؟ یا یک مکان روستایی قدیمی در کشور بیشتر مورد پسند شماست؟

پس از تصمیم گیری در مورد مکان و موضوع خاصی برای برگزاری مراسم بله برون در تهران یا مناطق دیگر، می توانید جستجوی مکان خود را آغاز کنید. و اگر برای یافتن مکان مناسب به کمک نیاز دارید، تیم کارشناسان محلی ما برای مشاوره رایگان یک به یک در دسترس هستند.

همچنین ببینید: متن خطبه عقد فارسی و عربی

 1. برای رزرو مکان خود چقدر زمان نیاز دارید؟

این یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهمی است که باید در انتخاب مکان عروسی در تهران یا سایر استان ها در نظر بگیرید. همچنین شما باید زودتر تصمیم بگیرید که چه چیزی باید در بالای جدول برنامه ریزی شما باشد. زیرا بسیاری از مکان ها از یک تا دو سال قبل رزرو می شوند. اگر مایلید مکان ویژه ای را برای مراسم بله برون خود در تهران و سایر استان ها انتخاب کنید، در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید تا از در دسترس بودن آنها مطلع شوید.

اگر مکان انتخابی شما در تاریخ مراسم شما در دسترس نیست و نمی خواهید مراسم یا پذیرایی خود را در جای دیگری برگزار کنید، ممکن است لازم باشد تاریخ عروسی خود را تغییر دهید یا شروع به جستجو برای مکان جدید کنید.

 1. بودجه مناسب برای مراسم بله برون در تهران چقدر است؟

متاسفم ما بودجه وحشتناک مراسم را در ترکیب قرار دادیم، اما این قطعاً چیزی است که باید قبل از انتخاب محل برگزاری مراسم سال گذشته خود در تهران در نظر بگیرید. قبل از رفتن به محل برگزاری، تصمیم بگیرید که چقدر پول خرج خواهید کرد. زیرا این به شما در مدیریت هزینه کمک می کند.

سالن عروسی

نکته دیگر این است که از مدیر سالن بپرسید که دقیقاً چه چیزی در هزینه اجاره محل است و چه چیز دیگری برای ایجاد رویداد رویایی شما لازم است. آیا آنها صندلی و میز تهیه می کنند؟ آیا تزئینات اضافی را در هزینه خود لحاظ می کنند؟ پرسیدن این سوالات قبل از مراسم عروسی تضمین می کند که گرفتار هزینه های غیرمنتظره نخواهید شد!

 1. آیا مکان برای تعداد مهمانان شما مناسب است؟

قبل از شروع به جستجوی یک مکان، باید لیست مهمانان خود را نهایی کنید. این به شما کمک می کند تا بودجه خود را نیز کاهش دهید، زیرا برخی از هزینه های محل برگزاری مراسم عروسی در تهران و سایر استان ها بسیار به تعداد افرادی که به عروسی دعوت می کنید بستگی دارد.

همچنین ببینید: رزرو تالار عروسی، جستجو و انتخاب مکان از تالار به تالار باغ

 1. آیا محل برگزاری منعکس کننده سبک شماست؟

بله بارون شما روزی خواهد بود که تا آخر عمر به یاد خواهید آورد و محل برگزاری مراسم بله برون شما در تهران و سایر استان هایی که انتخاب می کنید باید نمایش دقیقی از سبک و شخصیت منحصر به فرد شما باشد. مهم است که از خود بپرسید چه چیزی برای شما به عنوان یک زوج مهم است، بنابراین فضایی را انتخاب کنید که منعکس کننده آن باشد.

 1. آیا در این نزدیکی محل اقامت برای مهمانان عروسی شما وجود دارد؟

اگر می‌خواهید پذیرایی خود را دورتر برگزار کنید یا مهمانان زیادی از خارج از ایالت یا شهرهای دیگر می‌آیند، در نظر بگیرید که آیا این محل اقامتگاه یا هتل‌های مجاور خود را دارد یا خیر. که مهمانان شما بتوانند شب را در آنجا بمانند.

برای داشتن یک تجربه بدون درز و بدون استرس، چرا مراسم عروسی خود را در یک هتل پنج ستاره مجلل برگزار نکنید؟ به غیر از اقامت در محل، از هماهنگ کننده های اختصاصی عروسی در خانه و منوهای سفارشی سرآشپزهای هتل نیز بهره مند خواهید شد.

 1. آیا محل برگزاری پذیرایی در خانه ارائه می دهد؟

چه قصد دارید یک شام سنتی و چند غذایی داشته باشید یا یک ضیافت آرام تر، باید بدانید که آیا محل برگزاری پذیرایی داخلی دارد یا خیر. اگر این کار را انجام دهند، آیا می‌توانند گزینه‌های منو را متناسب با بودجه، تعداد مهمانان و هر نیاز غذایی در اختیار شما قرار دهند؟ و اگر نه، آیا آنها لیستی از عرضه کنندگان غذای محلی توصیه شده دارند؟

در این زمینه نگاه کنید به: خانه عروسی تهران، معرفی تالارهای ویژه مناسب برای جشن های کوچک و مجلل

بله سالن بارون در تهران

 1. وقتی صحبت از مبلمان و استایل به میان می‌آید چه چیزی را ارائه خواهند داد؟

هنگام انتخاب مکان برای برگزاری مراسم بله برون در تهران، تصور نکنید که هر چیزی که در تصاویر تالار می بینید به همین صورت گنجانده شده است. در حالی که بیشتر مکان ها صندلی و میز دارند، ممکن است هزینه های اضافی برای کارد و چنگال، ظروف شیشه ای، کتانی و تزئینات میز اعمال شود. و همه مکان‌های عروسی این موارد را ارائه نمی‌دهند، بنابراین حتماً بپرسید که چه چیزی در آن گنجانده شده است و چه چیزی باید برای خود تهیه کنید.

 1. آیا سالن محدودیت صوتی دارد؟

این ممکن است عامل مهمی در انتخاب مکان گذشته به نظر نرسد، اما اگر می‌خواهید شب را با عزیزانتان مهمانی کنید، به مکانی با محدودیت‌های صوتی معقول نیاز دارید. قبل از استقرار در یک مکان، دریابید که محدودیت های صوتی آنها چیست و چه زمانی باید پذیرایی را به پایان برسانید.

 1. آیا گزینه های پشتیبان در صورت شرایط آب و هوایی غیرقابل پیش بینی وجود دارد؟

اگر در حال برنامه ریزی برای یک مراسم یا پذیرایی در فضای باز هستید، حتما بپرسید که آیا محل برگزاری شما گزینه های آب و هوای مرطوب دارد یا خیر. در حالی که بیشتر مکان‌ها دارای اتاق‌ها، اتاق‌ها یا سایر فضاهای سرپوشیده هستند که می‌توان در صورت وقوع یک رویداد آب و هوایی غیرمنتظره از آن‌ها استفاده کرد، برخی مکان‌ها ممکن است از شما بخواهند که خیمه شب بازی یا شکل دیگری از سرپناه خود را بسازید. پشتیبانی را سازماندهی کنید.

وظایف خانواده داماد در روند تشریفات عقد در تهران

مراسم بله برون در تهران

بله، از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟

برای برگزاری مراسم بله برون در تهران و سایر استان ها دو راه وجود دارد. شما می توانید با اجاره ظروف و صندلی های متحدالشکل این مراسم را در منزل خود برگزار کنید و با اجاره سالن در غرب تهران و سایر مناطق بهترین خدمات ممکن را ارائه دهید.

چگونه بهترین مراسم Yes Brun را برگزار کنم؟

برای برگزاری بهترین مراسم بله برون در تهران و مناطق دیگر کافیست این قسمت را مطالعه کرده و نکات آن را اجرا کنید.

 • بودجه مناسب برای مراسم بله برون در تهران

قبل از برگزاری مراسم بله برون در تهران و مناطق دیگر بهتر است ذهنیت کاملی از بودجه خود داشته باشید. این به شما کمک می کند تا بفهمید چه نوع خدمات برون سپاری را می توانید با بودجه ای که در دسترس دارید به بهترین نحو ارائه دهید.

از قدیم گفته اند: «قطره قطره مثل دریا جمع می شود». بسیاری از زوج‌ها می‌گویند که وقتی خودتان این کار را انجام می‌دهید، از دست دادن حساب خرج کردن چقدر آسان است. این عبارت به این معنی است که پیگیری هزینه های کوچک می تواند از کنترل خارج شود، اما قرار دادن تمام هزینه های خود در یک صفحه گسترده واقعا می تواند به شما کمک کند برنامه ریزی کنید و ایده ای به شما بدهد.

 • برنامه ریزی مراسم بله برون در تهران

برای برگزاری مراسم بله برون در تهران یا سایر استان ها باید برنامه ای منظم و مشخص تهیه کرد. با محل برگزاری خود بررسی کنید که چه چیزی می خواهید و آیا مجاز به استفاده یا انجام آن در محل هستید. ممکن است در سالن چیزهایی پیدا کنید که قابل جابجایی نباشند (تبلیغات، پوسترها و …) یا استفاده از شمع و آب نبات را ممنوع کنند، پس سعی کنید قبل از اجاره سالن بررسی کنید. یا مناطق دیگر این موارد را با محل برگزاری هماهنگ می کنند.

این ایده خوبی است که موقعیت مکانی خود را اندازه گیری کنید و هنگام بازدید چند عکس بگیرید. این به شما کمک می‌کند وقتی به خانه می‌رسید و در حالت برنامه‌ریزی عمیق هستید، مکان برگزاری عروسی چگونه خواهد بود. به محل و تعداد پریزها نگاهی بیندازید تا ببینید آیا نیاز به ارائه کابل های اضافی در روز رویداد دارید یا خیر.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات