• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد؟

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد؟

شب عروسی یکی از مهمترین شب‌های زندگی هر فردی است و خواسته هر زوجی این است که به بهترین نحو این شب را در کنار عزیزانشان سپری کنند. محلی که برای برگزار کردن جشن انتخاب می‌شود تأثیر زیادی روی کیفیت و نحوه اجرایی کردن آن دارد. شاید برای شما نیز سؤال پیش آمده باشد که برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد و برای اینکه پس از اجرا کردن این مراسم در آن بتوانید نتیجه رضایت بخشی را به دست آورید باید به چه نکاتی توجه نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا به شما در این خصوص مطالب مرتبط و مفیدی را ارائه نماییم.

باغ تالار چیست

باغ تالار چیست؟

باغ تالار به محوطه‌ای گفته می‌شود که علاوه بر تالار دارای باغ اختصاصی می‌باشد که می‌تواند پذیرای مهمانان در فضای باز و بسته باشد. می‌توان بارزترین تفاوت میان باغ و تالار عروسی را مجهز بودن آن به همین فضای سرباز دانست که برای برگزاری جشن در فصول بهار و تابسان بسیار مناسب است.

محل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی

مزایای برگزاری مراسم در باغ تالار

فضای مناسب عروسی در فصل بهار

بهره مندی از هوای مطبوع

برگزار کردن جشن عروسی در فضای باز در حضور درختان و گیاهان می‌تواند حال و هوای بسیار دل انگیزی را به فضا القا کند که هر کس در بودن در آن نهایت لذت را خواهد برد. پایکوبی در زیر تلألو ستارگان به همراه وزش نسیمی روح انگیز شبی خاطره انگیز را برای شما و مهمانان خلق خواهد کرد.

فضایی رویایی برای عکاسی و فیلم‌برداری

هر جشن عروسی ولو باشکوه و مجلل در صورتی که عکس و فیلمی از آن ثبت نشود تا مدت زیادی در یاد و خاطره باقی نمی‌ماند و به فراموشی سپرده می‌شود؛ این عکس و فیلم‌های ضبط شده هستند که یاد آن مراسم را تا همیشه در ذهن شما و مهمانان ثبت خواهند کرد. امروزه با توجه به رایج شدن فیلم‌های فرمالیته در میان زوج‌ها، آن‌ها به دنبال لوکشین‌های خاص برای ضبط آن هستند؛ فضای سرسبز و زیبای باغ تالار این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید فیلم‌های به یاد ماندنی را در آن ثبت کنید. همچنین مهمانان می‌توانند در کنار درختان و تزئیینات صورت گرفته در فضای باغ عکس‌های یادگاری را به همراه شما داشته باشند.

گنجایش مهمانان با تعداد زیاد

وسیع بودن محوطه باغ این امکان را در اختیار صاحبان مراسم قرار خواهد داد که میز و صندلی‌های زیادی را در آن محوطه بچینند و از مهمانان خود پذیرایی کنند. در صورت کمبود جا می‌توانید از هر دو محیط باز و بسته مرتبط با یگدیگر برای جای دادن مهمانان خود استفاده نمایید و نگرانی بابت این مسأله نداشته باشید.

فضایی بهداشتی و ایمن

با وجود پایان یافتن همه گیری ویرویس کرونا اما همچنان برخی افراد ترس از ابتلا به این بیماری را به همراه دارند و از حضور بدون ماسک در محوطه‌های بسته امتناع می‌نمایند. برگزار نمودن مراسم عروسی در محیط باز باغ تالار خیال شما و مهمانان را از این بایت راحت خواهد کرد و بدون دغدغه می‌توانید از بودن در جشن نهایت لذت را ببرید.

امکانات رفاهی

تصور کردن زندگی بدون ماشین امروزه برای ما انسان‌ها غیر قابل ممکن شده و به همین دلیل در هر مکانی در بیشتر مواقع با خودرو شخصی حضور پیدا می‌کنیم و مراسمات عروسی نیز از این قاعده مستثنی نیستند؛ به همین دلیل یکی از چالش‌های اصلی برای مهمانان عدم وجود پارکینگ برای خودروها می‌باشد. باغ تالارها به دلیل قرار گرفتن در فضای خارج از شهر در زمین‌هایی با مساحت زیاد ساخته شده‌اند و همین مسأله مزیتی شده تا مهامان بتوانند بدون نگرانی ماشین‌های خود را در محوطه پارکینگ‌های آن قرار دهند.

حضور کودکان در مراسمات عروسی در اکثر مواقع دردسر ساز می‌شود؛ زیرا آن‌ها محدوده‌ای برای بازی و سرگرمی خود نیاز دارند و از بودن در محیط‌های بسته و شلوغ کلافه خواهند شد. در برخی از باغ تالارها فضایی اختصاصی جهت بازی و سرگرمی کودکان وجود دارد که می‌تواند خیال والدین را از بابت فرزندانشان راحت کند. حتی در مواقعی که این فضای مخصوص وجود نداشته باشد باز هم محوطه باغ این اجازه را به فرزندان دلبند شما خواهد داد که بدون ایجاد مزاحمت برای سایرین در آن مشغول بازی شوند.

مزایای برگزاری عروسی در فضای باز

برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد

حال که به بررسی کامل برگزار کردن جشن عروسی در باغ تالار پرداختیم لازم است شرایط این نوع از مراسمات نیز مورد بررسی قرار گیرید تا شما بتوانید جشنی بدون کم و کاستی را در آن داشته باشید. اطلاع داشتن از این شرایط این امکان را به شما می‌دهد که بهترین نتیجه را در پایان کار از جشن خود به دست آورید.

فصل برگزاری

شاید بتوان مهمترین شرطی که برای برگزار نمودن مراسم در باغ تالار دخیل دانست شرایط آب و هوایی و فصلی دانست. در فصول سرد سال امکان رفتن به محوطه باز باغ وجود نخواهد داشت و شما نمی‌توانید از زیبایی‌های آن لذت ببرید؛ بنابراین در صورتی که قصد دارید مراسم خود را در باغ تالار برگزار نمایید زمان آن را به فصل‌های گرم و خنک سال موکول کنید.

گنجایش

تنوع ظرفیت باغ تالارها به شما این امکان را می‌دهد که با دست باز در بین گزینه‌های موجود مورد مناسبی را برای خود برگزیند. دانستن تعداد مدعوین مراسم به شما کمک خواهد کرد تا باغی متناسب با ظرفیت آن‌ها برای برگزاری جشن خود اجاره نمایید.

تالار سرپوشیده

تغییرات آب و هوایی در فصل بهار سریعاً صورت می‌گیرد و به همین دلیل با وجود مطبوع بودن هوا ممکن است پس از گذشت ساعاتی شاهد بارش باران باشید. به همین دلیل از وجود تالار سرپوشیده جهت جای دادن مهمانان مراسم در صورت بارش باران اطمینان حاصل نمایید.

اطمینان از امکانات رفاهی

با توجه به دور بودن باغ تالار از محدوده شهری باید از عدم وجود مشکلات الکتریکی در باغ اطمینان حاصل کنید؛ قطع شدن برق می‌تواند به صورت کامل مراسم عروسی شما را با اختلال مواجه سازد. همچنین باغ تالار باید مجهز به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی جهت رفاه حال مهمانان باشد بنابراین در هنگام عقد قرارداد این نکات مهم را مد نظر داشته باشید.

آیا میدانید عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد

کلام آخر

برای برگزار نمودن مراسم عروسی درفضای باغ تالار به دلیل دارا بودن شرایط خاصی که دارد باید یک سری نکات مهم را رعایت نمود تا به بهترین نحو ممکن تمام کارها پیش برود. در برخی مواقع به دلیل رعایت نکردن نکاتی ولو ریز جشن عروسیتان مطابق میل و رضایت شما برگزار نخواهد شد. بنابراین برای ساختن شبی رویایی که در تمام زندگی یاد و خاطره آن را نگه دارید لازم است بدانید که برگزاری عروسی در باغ تالار چه شرایطی دارد.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات