• شماره موبایل
  • ایمیل : info@shabaranour.com

اجاره باغ برای عروسی

تشریفات عروسی > اجاره باغ و تالار > اجاره باغ برای عروسی
اجاره باغ برای عروسی

اکثر جوانان به علت نداشتن تجربه های کافی در انتخاب باغ و اجرای مراسم جشن مجبور به پرداخت هزینه های زیادی می شوند و در عوض نیز خدمات با کیفیتی دریافت نمی کنند. برای این که بتوان از این چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد و جشن را به خاطره انگیزترین شب زندگی عروس و داماد و خانواده های آن ها تبدیل کنیم، بهتر است از مؤسسات تشریفات عروسی کمک بگیریم.

علت انتخاب و تمایل عروس و دامادها به باغ های عروسی، به دلیل جذابیت های بصری زیادی هستند که دیدگان هرکسی را به زیبایی های خود خیره می کنند. برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی به دلیل امکانات رفاهی و پذیرایی بیشتر، قطعاً طرفدار بیشتری دارد و اغلب افرادی که تمایل به برگزاری یک مراسم عروسی زیبا و شیک هستند باغ عروسی را برای انجام مراسم عروسی لازم برای میهمانی عروسی خود ترجیح می دهند.

نکته ای که انتخاب یک باغ عروسی را تحت تأثیر قرار می دهد، هزینه های بالاتر اجاره این باغ ها است، اما اکثر مردم به این هزینه ها اعتنایی نمی کنند و به جهت بهتر برگزار شدن مجلس خود به سراغ باغ های عروسی گران قیمت تر می روند. اما شما می توانید با هزینه هایی کمتر باغ هایی بسیار زیبا با امکانات مناسب را جهت برگزاری یک مراسم عروسی زیبا درخواست نمایید و ما به شما انواع این باغ ها چه در داخل تهران و چه در اطراف تهران را به شما معرفی می نماییم.

قیمت اجاره باغ عروسی

جهت اجاره باغ عروسی معمولا باید عددی بین 3 تا 20 میلیون تومان را در نظر داشته باشید. هزینه فوق با توجه به روزهای هفته و فصول مختلف سال متغیر است و در فصول سرد و گرم قیمت ها متفاوت است . به عنوان مثال قیمت اجاره یک باغ عروسی کاملا مجلل و فول امکانات در فصل های گرم مبلغ 20 میلیون تومان باشد اما این باغ در فصل های سرد سال با هزینه ای بسیار کمتر اجاره داده می شود. این تفکر که هر چقدر اجاره باغ عروسی بالاتر باشد، مراسم بهتر برگزار خواهد شد کاملا اشتباه است. ما با توجه به بودجه شما باغ هایی لوکس با قیمت های مناسب را به شما معرفی می کنیم تا شبی خاطره انگیز را تجربه کنید.

علاقه زوج های جوان به برگزاری مراسم عروسی در باغ ها بسیار بیشتر از گذشته شده است زیرا امکان استفاده از امکانات باغ و فضای باز، ارائه تمامی خدمات عروسی توسط کادر مجرب توسط خدمات مجالس رامیلا، استفاده از بهترین طراحی و گل آرایی باغ، چایخانه سنتی، کافی شاپ، بازارچه سنتی و … وجود دارد. از این جهت برای برگزاری مراسم عروسی خود باید به فکر اجاره باغ عروسی در تهران ، و یا حومه باشید. ما آماده ارائه انواع باغ های عروسی در تهران و اطراف آن با قیمت های کاملا مناسب هستیم.

با توجه به محیط و فضای زیبای باغ ها و جذابیت بیشتر آن در مقایسه با تالارها، در صورت برخورداری از بودجه مناسب و کافی بهترین گزینه برای برگزاری جشن و مراسم های شما اجاره باغ عروسی است.

مهمترین موارد انتخاب باغ عروسی مناسب؟

– باغ مورد انتخاب شما باید دارای سالنی با ظرفیت مناسب با تعداد میهمانان شما را دارا باشد.
– باغ مناسب می بایست سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع مناسب نسبت به فضا داشته باشد .
– باغ مناسب باید دارای پارکینگی مناسب جهت خودرو میهمانان شما داشته باشد.
– باغ تالار عروسی باید نورپردازی بسیار مناسبی را داشته باشد .
از دیگر موارد می توان به داشتن امکاناتی از قبیل فضای سبز زیبا در باغ عروسی، نورپردازی خاص در فضای باز و داخل سالن باغ عروسی، استیج مناسب جهت گروه موسیقی در سالن باغ عروسی و تالار ، نورپردازی مناسب داخل سالن باغ عروسی جهت محل رقص و موزیک و … می تواند از جمله موارد مهمی باشد که در هنگام انتخاب باغ عروسی باید به آن توجه داشت.

1 دیدگاه

دسته‌ها

بایگانی‌ها

اطلاعات