گل آرایی مجالس عروسی

گل آرایی تشریفات عروسی , گل آرایی مجالس عروسی

گل آرایی تشریفات عروسی , گل آرایی مجالس عروسی : یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن دقت شود گل آرایی است . گل آرایی می تواند تشریفات عروسی را به سبکی رمانتیک و شیک تبدیل نماید اگر به گل آرایی دقت نشود و با بی سلیقگی و بی حوصلگی این کار صورت بگیرد موجب می شود بسیار به چشم بیاید و جلوه ی زیبایی مراسم عروسی بهم بخورد.

گل آرایی تشریفات عروسی

گل آرایی تشریفات عروسی

در ادامه نکاتی را در این باره برای شما تشریح کرده ایم : با شب آرا نور همراه باشید.

باید حجم گل آرایی تشریفات عروسی با فضای مراسم عروسی متناسب باشد:

در برگزاری مراسم عروسی باید به گل های که بر روی میز قرار داده می شوند یا به انتخاب گل ها با توجه به فضای عروسی دقت های لازم انجام شود. دقت کنید اگر جشن شما در ویلایی کنار دریا یا باغ عروسی یا ویلای در کنار جنگل باشد بهتر است گل های را انتخاب کنید که پایه کوتاه یا متوسط داند و سبب نشوند که دید مهمان گرفته شود( در چنین شرایطی از گل های پایه بلند استفاده نکنید).

در رابطه با گل آرایی با موسسه خدمات مجالس خود مشورت نمایید:

شما می توانید هر ایده ی که در مورد گل آرایی مجلس عروسیتان در نظر دارید با موسسه خدمات مجالس در میان بگذارید ولی بدانید که طراح گل آرایی مجلس عروسی شما بهتر می داند که از چه طرحی استفاده کند و چگونه باغ و سالن شما را منحصر به فرد و زیبا کند و در هر قسمت از مجلس شما از چه نوع گلی استفاده نماید به صورت مثال باید گل آرایی سالن عروس و سفره عقد به صورت جداگانه ی انجام گردد.

در گل آرایی مجالس عروسی باید از گل های مناسب استفاده شود

متاسفانه می بینیم که خانم برای گل آرایی مجالس عروسی خود تنها از یک رنگ استفاده می کنند ولی ما توصیه می کنیم برای اینکار از مجموع رنگ های متفاوتی استفاده شود .

قبل از اینکه مراسم عروسی شما برگزار شود باید طراح گل آرایی باغ یا سالن برگزاری جشن شما را ببیند تا او بتواند گلدان ها و گل های مراسم را سفارش دهد اما نباید در گل آرایی اصراف و زیاده روی کنید زیرا اینکار را می توانید با کم ترین هزینه ها انجام دهید.

فقط فراموش نکنید که در گل آرایی مراسمتان از گل های معطر استفاده نکنید زیرا ممکن است سبب میگرن ، حساسیت یا دیگر بیماری های مهمانان گرددد ولی تنها در دسته گل خودتان می توانید از گل های معطر استفاده نمایید.

امیدواریم شما با اعتماد کردن به شب آرا نور ، بهترین شب زندگی تان را به بهترین شکل ممکن سپری کنید .