گل آرایی باغ عروس

گل آرایی باغ عروس , گل آرایی مراسم عروسی

گل آرایی باغ عروس , گل آرایی مراسم عروسی : یکی از بهترین روش های که از گذشته تا کنون برای تزیین مراسم جشن از آنها استفاده می شود گل آرایی باغ عروس است. گل ها می توانند سبب حالو هوای فضای محیط را عوض کنند و شما می توانید تزئین بسیاری از مواد مانند کیک تا صندلی را به وسیله گل ها تزیین کنید.

بهتر است برای اینکه گل ها نقش بهتری را در تزیین تشریفات عروسی ایفا کنند از ایده های خلاقانه و جدیدی برای بکار گیری آنها اضافه کنیم که در ادامه به تشریح آنها پرداخته ایم:

قطعات تزیینی مرکزی رومیزی

استفاده از گل به منظور تزئین مسئله ی جدیدی نمی باشد و از گذشته از گل برای قسمت های مهم استفاده می شده است. بیشتر مردم دوست دارند از گل های تازه برای تزیین گلدان ها و بطری ها استفاده کنند . ایده استفاده از گل ایده ی جذاب و فوق العاده ی می باشد و البته هزینه ی زیادی برای بکار گیری این ایده نیاز نیست.

گل آرایی باغ عروس

گل آرایی باغ عروس

البته برای ایده تزئین گلدان های قدیمی می توان از کمی تور یا ربان رنگی استفاده کرد البته قوطی های فلزی نیز می توانند نقش یک جایگزین را ایفا نمایند.

در برگزاری مراسم عروسی شما می توانید برای اینکه یک ظاهر بهاری و با نشاط ایجاد کنید از گل های نرگس زرد یا گل های لاله استفاده کنید همچنین در یک کوزه گل های محلی وحشی و تازه بگذارید. برای اینکه بتوانید یک ایده دوست داشتنی و جذاب ایجاد کنید گل را در ظروف چینی ناهمگون قرار دهید ؛ قطعا جمع آوری چنین ظروفی در زمان پیش از اجرای مراسم عروسی برای شما کاری لذت بخش و به یاد ماندنی خواهد بود.

گل آرایی باغ عروس

در اجاره باغ برای عروسی اگر می خواهید از روش های سنتی دیگری استفاده کنید می توانید یک قطعه مرکزی تزئینی را به همراه گل ها و شمع های بلند در کنار آن بکار بگیرید. البته توجه کنید از گل های بزرگ اگر استفاده کنید نباید برای مهمانان مزاحمتی ایجاد نماید و مهمانان به راحتی بتوانند جابه جاشوند و گل ها سبب دردسر نشوند.

اگر می خواهید نمایی ساده و درعین حال تاثیر گذاری را ایجاد کنید می توانید از چند شاخه گل ارکیده استفاده نمایید. البته از این گل های ارکیده گلدانی هم برای تزئین و هم برای هدیه دادن به مهمانان می توانید استفاده نمایید.

یکی از ایده های بعدی که می توانید در گل آرایی باغ عروس بکار بگیرید ؛ گل آرایی سقف با پوششی گل ها به صورت وارونه می باشد؛این کار موجب می شود که سقف محل برگزاری مراسم بسیار شیک باشد و در عین حال منحصر به فرد نیز جلوه دهد این مدل از پوشش سقف با یک باغ وارونه شباهت دارد و البته این موضوع را فراموش نکنید که استفاده از لوستر کریستالی می توانند گل آرایی شما را بسیار جذاب تر و شیک تر و زیباتر جلوه بدهد.

گاهی اوقات برای کودکان یا خدمه تشریفات مجلس از تاجی از جنس گل استفاده می شود که باز هم این موضوع از ایده ی عده ی از افراد جالب خواهد بود.

گل آرایی باغ عروس شب آرا نور

البته در محلی که داماد و عروس قرار دارند می توان از یک طاق گل استفاده کرد و نهایت جایگاه عروس و داماد را به وسیله ی یک داربست کمانی پوشیده شده از گل های زیبا و کریستال و رنگارنگ دلنشین و زیبا کرد.

میزمهمانان هم می تواند تزیین و گل آرایی شود که برای این میزهای گل های ادریسی و رز مورد استفاده قرار می گیرد. بجای لوسترهای شیشه هم از لوسترهای از جنس گل استفاده کرد که ایده ی خلاق و جذاب می شود و نهایتا گل ها را به صورت آبشاری از یک حلقه آویزان نمایید.

اگر می خواهید ابتکار و خلاقیت بیشتری را به خرج دهید می توانید از گل های بزرگ مثل رز ، کوکب و داوودی با رنگ های روشن بر روی دستمال ها درون بشقاب ها قرار بدهید و همچنین سبب شوید که زیبایی میز چندین برابر گردد. علاوه بر اینکه می توان از کره های شیشه حاوی گل برای اطراف میز عروس و داماد استفاده کرد که بسیار حالت شیک و مدرن به فضا بدهد و زیبایی و جلوه ی جذابی را ایجاد نماید.

شب آرا نور مجری برتر خدمات مجالس ، تشریفات عروسی و تشریفات مجالس