پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد : شاید فکر کنید لباس عروس حتی در اولین بارهای که از آن استفاده می شده با رنگ سفید بوده است ولی این چنین نیست.

قدمت استفاده از لباس عروس سفید بسیار کم است و به سال ۱۸۴۰ می رسد. در ادامه به معرفی پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد می پردازیم ، با شب آرا نور همراه باشید…

وقتی ملکه ویکتوریا و شاهزاده آلبرت پیمان ازدواج را با یکدیگر بستند ، ملکه ویکتوریا لباس عروس سفید را برای خود انتخاب کرد اما پیش تر از آن هر قومیتی با توجه به آداب و رسومی که داشت برای پوشش خود از لباس های با رنگ های متنوعی استفاده می کرد.

اما جالب است بدانید رنگ ابی بیشتر از رنگ های دیگر مورد استفاده قرار می گرفت و در واقع بیانگر نجابت و پاکی دختران دز پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد بود.

بعد از پیوند ملکه ویکتوریا و شاهزاده آلبرت این شرایط نیز تغییر کرد و دیگر در لباس های عروس آمریکای و اروپایی شاهد استفاده از رنگ سفید بودیم. دیگر در مجالس عروسی ، عروس ها با لباس سفید ظاهر می شدند تا جایی که امروز می بینیم همه ی عروس ها تقریبا از رنگ سفید استفاده می کنند.

خانم ها به ظاهر و پوشش خود بسیار اهمیت می دهند و این موضوع برایشان بسیار مهم و حیاتی است و دوست دارند زیباترین لباس عروس را در شب عروسیشان بپوشند.

تا جایی که امروزه حتی می بینیم در اقشار معمولی و عادی جامعه هم عروس خانم ها از لباس های گران قیمت استفاده می کنند که این موضوع قطعا برای بازیگران هالیوودی با حساسیت زیادتری روبرو خواهد بود.

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد

تیم تشریفاتی ازدواج شب آرا نور زیباترین لباس عروس ها و ارزشمندترین آنها را در اختیار عزیزان قرار می هد در ادامه لیستی از لباس عروس های معروف را مشاهده می کنید: ( با تیم تشریفاتی شبارانور همراه باشید).

لباس عروس کیم کارداشیان

لباس عروس کیم کارداشیان

لباس عروس کیم کارداشیان

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد  : یکی از مجلل ترین عروسی ها توسط کیم کارداشیان و کایه وست برگزار شد. هزینه ی تمام شده این عروسی ۸/۲ میلیون دلار بود که در میان فقط برای لباس عروس ۵۰۰هزار دلار هزینه شده بود.

لباس عروس کاترین زیتاجونز

لباس عروس کاترین زیتاجونز

لباس عروس کاترین زیتاجونز

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد  : این مراسم یکی از گران قیمت ترین مراسم های ازدواج بود و هزینه ی تمام شده ازدواج کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس۵/۱ میلیون دلار شد. در سال ۲۰۰۰ میلادی هزینه ی لباس عروس کاترین ۱۴۰ هزار دلار بود.

لباس عروس مدونا

لباس عروس مدونا

لباس عروس مدونا

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد  : مدونا یکی از مشهورترین و پر طرفدارین افراد در دنیای موسیقی است . او مراسمی مجلل برای ازدواج خود گرفت که در سال ۲۰۰۰ میلادی بود. این مراسم بسیار با شکوه و کاملا اشرافی بود و بیش از ۵/۱ میلیون دلار برای این جشن این ازدواج هزینه شد.البته بنابر گفته های مدونا لباس عروس او ۸۰ هزار دلار قیمت داشته است.

لباس عروسی کتی هولمز

لباس عروسی کتی هولمز

لباس عروسی کتی هولمز

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد  : در سال ۲۰۰۶ کتی هولمز و تام کروز زندگی خود را شروع کردند ، کتی لباس عروسی خود را به ارزش ۸۰ هزار دلار بصورت سفارشی با برند جیورجیو به تن کرد.

لباس عروس کریستینا آگیلرا

لباس عروس کریستینا آگیلرا

لباس عروس کریستینا آگیلرا

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد : مراسم ازدواج کریستینا آگیلرا و جوردن برتمن هم هزینه های زیادی داشت که در این مراسم لباس عروس کریستینا ۸۰ هزار دلار قیمت داشت و این عروسی جز با شکوه ترین عروسی ها به شمار می رفت .

شب آرا نور مجری برتر خدمات مجالس ، تشریفات عروسی و تشریفات مجالس