نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی

نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی : شما می توانید با آگاهی از تکنیک های شیک پوشی در مجالس عروسی بهترین و مناسب ترین لباس را برای تشریفات مجالس عروسی برگزینید و مثال ستاره ای در مجلس بدرخشید.

شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که هر وقت دنبال لباس برای مراسم هستید وقتی در کمد لباستان را باز می کنید همیشه احساس میکنید لباس مناسبی برای پوشیدن ندارید؟

نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی

نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی

در بینن نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی با وجود اینکه اکثر افراد در مورد بیشتر جریانات زندگی مان بسیار مرتب و منظم عمل می کنیم،اما هنگامی که نوبت به تهیه و خرید لباس و پوششان فرا می رسد از در احساسات وارد میشویم .با دیدن یک لباس زیبا پشت ویترین زود برای خریدن لباس وسوسه میشویم بدون اینکه فکر کنیم لباسی که خریده ایم با بقیه لوازم همخوانی دارد یانه،از رموز اینکه دائما خوب به نظر بیایید،این است که همیشه کمدتان پر از چیزهایی باشد که با هم هماهنگ باشند و طوری باشد که با گذر زمان و عوض شدن مد، د مده نشوند.

نکات مهم شیک پوشی در مراسم عروسی

در موقع خرید لباس علاوه بر دقت کردن به جنس لباس که بهترین جنس ممکن باشد همانطور که می دانید خرید شلواری که جنس آن خوب باشد و همچنین خوب و خوش دوخت باشد بهتر از این است که چند تا شلوار با جنس پایین بخرید. به این نکته هم توجه کنید که چه رنگی به شما می آید و چه نوع لباسی متناسب اندام شما باشد.

انتخابد ست لباس مشکی برای مراسم عروسی انتخاب مناسبی نیست. بهتر است لباسی که برای پوشیدن در مجالس انتخاب می کنید دارای رنگ های زیر باشد مانند آبی یا فیروزه ای یا پارچه هایی که طرح دار باشد بسیار زیبا جلوه می کنند. از پوشیدن رنگ سفید در برگزاری مراسم عروسی دیگران خودداری کنید چون این رنگ فقط و فقط مخصوص عروس می باشد.

سعی کنید در پوششتان یک قسمت را برجسته کنید تا خیره کننده و زیبا شوید حالا ممکن است از بخش پوشاکتان کفش یا یک تکه از جواهرتان باشد.اگر پیراهن شما با سنگ تزیین شده باشد یا لباستان رنگ بسیار جذابی داشته باشد سعی کنید طلا جواهر کمی آویزان کنید.در مراسم عروسی پوشیدن کفش تخت مناسب نمی باشد.از نکات بسیار مهم و قابل توجه در مراسم عروسی پاشنه های کفش هایتان است همانطور که می دانید پوشیدن لباس های تخت و بدون پاشنه با لباس مجلسی و یا با لباسهای رسمی مناسب نمی باشد.

در ادامه شما را عناصر استایل و شیک پوشی که از مد روز و زمان تاثیر پذیر نیست و همه ی خانم ها باید در کمد لباس خود آنها را داشته باشد آشنا می کنیم با تشریفات لاکچری شب آرا نور همراه باشید…

پیراهن مشکی کوتاه

در نکات مهم شیک پوشی در برگزاری مراسم عروسی هنگامی که نوبت به انتخاب مناسب ترین پیراهن مشکی کوتاه می رسد شما باید لباسی را برگزینید که کوتاه باشد ولی نه به

اندازه زیاد بلکه به صورتی که روی اندامتان بنشیند،به طوری که در موقع پوشیدن لباس احساس راحتی کنید و در عین حال

زیبا جلوه کنید.

کفش تخت باله

وقتی شما دلتان نمی خواهد کفش پاشنه بلند بپوشید و خود را از پوشیدن این نوع کفش ها رها کنید و به پاهای خود استراحت بدهید.

کفش های باله انتخاب خوب و مناسب و درعین حال شیکی است،مزیتی که استفاده کردن از این نوع کفش ها دارد این

است که این کفش ها با هر لباسی هماهنگ می شود و با گذشت زمان از مد نمی افتد،در انتخاب خرید کفش دقت کنید که کفش ها اندازه دقیق پایتان باشد طوری نباشد که موقع راه رفتن از پایتان در بیاید و دقیقا اندازه پایتان باشد.

بلوز سفید

از جمله رنگ هایی که ما با پوشیدن آن همیشه با نشاط و با طراوت دیده می شویم و تقریبا با هر لباس دیگری تناسب دارد

بلوز سفید است که شما میتوانید آن را با یک دامن تنگ کوتاه یا یک شلوار جین آبی بپوشید و صاحب یک تیپ معمولی شوید.

شلوار جین

در خرید شلوار جین سعی کنید جینی که جنس خوبی داشته باشد وبه رنگ های تیره یا معمولی باشد.برای شیک پوش بودن

یک شلوار جین کافی است ولی باشرایطی که شلوار دقیقا اندازه شما باشد .


تشریفات شب آرا نور

تشریفات عروسی

ارائه خدمات تشریفات عروسی , خدمات مجالس , برگزاری مراسم جشن تولد و عروسی

برای برگزاری یک مراسم شیک و به یاد ماندنی می توانید با ما تماس بگیرد:

آدرس : شهرک غرب – فاز ۵ – خیابان سیمای ایران – خیابان نهم – گذر بهمن – پ ۱ واحد ۲

شماره تماس : ۸۸۳۷۷۴۱۱

ارتباط مستقیم با مدیریت : ۰۹۱۲۷۰۹۶۸۰۳

با تشریفات مجالس شب آرا نور یک شب به یاد کاندنی را سپری کنید!