مراسم سالگرد ازدواج به یاد ماندنی

مراسم سالگرد ازدواج به یاد ماندنی , چگونه می توانیم مراسم سالگرد ازدواجمان را به یادماندنی کنیم؟ : یکی از مراسم های که می تواند نشان دهنده عشق و علاقه بین زن و شوهر ها باشد برگزاری سالگرد ازدواج است.وقتی زوجینی بعد از ازدواجشان این را برگزار کنند در واقع خاطرات شیرین هم را تداعی می کنند و نشان میدهند که به بنیان زندگی مشترکشان اهمیت می دهند.

 

سالگرد ازدواج

 

برخی از زوجین برای برگزاری مراسم ازدواجشان همیشه نگرانی های دارند مخصوصا خانم ها.

برای اینکه مراسم سالگرد ازدواج به بهترین شکل برگزار شود باید زوجین از نیازهای یکدیگر باخبرباشند. البته منظور این است که همیشه از امکاناتی برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج استفاده کرد که هزینه های زیادی دارند بلکه با ایده های ساده و هم کم هزینه هم می تواند یک جشن کوچک و خودمانی برای خود برگزار نمایید.

برای برگزاری سالگرد ازدواج از چه ایده های می توان استفاده کرد

سرو یک غذای متفاوت

حتما نیاز نیست که در یک رستوران گران قیمت بروید و مراسم ازدواجتان را برگزار کنید ، تنها کافی ست شما بهترین غذا را در منزلتان میل نمایید. برخی از خانم ها بسیار در این کار خبره هستند و می دانند همسرشان چه غذایی را دوست دارد و برای او می پزند. اما تنها آماده سازی غذا کافی نیست و باید چیدمان میز هم به اندازه ی کافی مرتب و زیبا باشد.

گرفتن کادو

کادو دادن را هرگز در این شب فراموش نکنید . زمانی که شما وقتی را تعیین می کنید و برای خرید کادو هزینه می کنید توانسته اید یاد و خاطره این مراسم را با دادن هدیه تداعی نمایید. فراموش کنید نیازی نیست هدیه های خیلی گران بخرید بلکه با یک هدیه ساده هم می توانید مراسم یادماندنی برای خود بگیرید. اگر کادوی بخرید که همسرتان بیشتر نیاز دارد و مطابق سلیقه او هدیه بخرید می توانید او را بیشتر خوشحال کنید. خلاقیت را در خرید کادو فراموش نکنید و از خرید هدیه های بی استفاده و کلیشه ی پرهیز نمایید. با خرید کادو می توانید همسرتان را هیجان زده کنید.

تهیه شیرینی، کیک و دسر

سعی کنید بعد از اینکه شام را میل کردید پذیرایی مختصری را انجام بدهید. از شیرینی های ساده و کیک های خانگی هم می توانید استفاده کنید ولی آنها را به بهترین شکل ممکن تزئین نمایید. می توانید برای تزئین کیک از قندهای رنگی و توت فرنگی استفاده نمایید.

تهیه کارت پستال

کارت پستال یکی دیگر از هدیه های می باشد که می توانید همراه هدیه اصلی خود به همسرتان تقدیم کنید. برخی از افراد خودشان کارت پستال تهیه می کنند که این موضوع می تواند سالگرد ازدواج را زیباتر نماید. اگر می خواهید خودتان کارت پستال را تهیه کنید می توانید یک شعر را روی کارتهای کوچک رنگی بنویسید . شعری خوش ذوق با سلیقه ی همسرتان انتخاب کنید.
از گل های کریستالی کوچک ، ربان های پارچه ی رنگی و مروارید می توانید برای تزئین کارت پستال استفاده نمایید . اگر با کارت پستال یک شاخه گل هم تهیه کنید عالی می شود .

ایده جالب این است که عکس زیبایی همسرتان را نیز می توانید بر روی کارت پستال بچسبانید.

تداعی خاطرات

برای اینکه مراسمتان ماندنی تر باشد از وسایلی استفاده کنید که خاطرات همسرتان از دیدن آنها یادآوری شود.مثلا از اسباب بازی و عروسک های دوره کودکی استفاده کنید ، این کار ساده است ولی قطعا می تواند مراسم سالگرد عروسیتان را جذاب تر کند.

پوشیدن بهترین لباس

در سالگرد عروسیتان بهترین لباس خود را بپوشید. یکی از رمزهای جذابیت شیک پوشی است . خانم ها می توانند در چنین شبی مطابق با سلیقه همسرشان آرایش کنند. مردان نیز باید از لباسهای مرتب و تمیز استفاده کنند.

تماشای فیلم و عکس های گذشته

سعی کنید در این شب یک فیلم عاشقانه تماشا کنید یا فیلم ها و عکس های گذشته را به ترتیب از دوره نامزدی با هم بودید ، روی میز بچینید و خاطرات آنها را مرور کنید.

دکوراسیون منزل

اگر میخواهید مراسم سالگرد ازدواجتان را بهتر برگزار کنید می توانید فضای دورنی خانه را تزئین نمایید.هنگامی که فضای خانه تان را دلنشین کنید می توانید در روحیه زن تاثیرات زیادی داشته باشد.اما نیازی نیست برای تزئین از هزینه های گران استفاده کنید بلکه می توانید از لامپ های رنگی ، بادکنک ، کاغذهای رنگی و همچنین ربان های رنگی استفاده کنید . این چنین شما می توانید درونی خانه ی تان را زیبا کنید .

البته فراموش نکنید می توانید در این شب به یادماندنی از خودتان کمی عکس و فیلم بگیرید که به عنوان یادگار این شب را برای خودتان ثبت کرده باشید.


تلفن : ۸۸۳۷۷۴۱۱ – ۸۸۳۷۷۴۱۲

ارتباط مستقیم با مدیریت : ۰۹۱۲۷۰۹۶۸۰۳

تشریفات عروسی , تشریفات مجالس , خدمات مجالس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *